Na celý březen máme dopravu ZDARMA expedujeme každý CT.

WHOLE BODY GLANDURAL SUPPORT / Celotělová podpora žláz pro kastrované kočky a psy – PES / KOCOUR

Whole Body Glandular Support for Cats & Dogs byl vytvořen s cílem poskytnout vašemu mazlíčkovi jedinečnou recepturu 16 nebo 17 lyofilizovaných koncentrátů žláz. Je to první kompletní přizpůsobené krmivo pro samce a samice . Vhodné pro kastrovaná zvířata psy a kočky, starší domácí mazlíčky

gmolepeksoja

Dostupnost Skladem (>5 ks)
866 Kč
WHOLE BODY GLANDURAL SUPPORT / Celotělová podpora žláz pro kastrované kočky a psy – PES / KOCOUR
18 2070 Product Primary Image
Novinka Tip Emoce Vitamíny Imunita
Doprava zdarma

Pro psa nebo kočku ve volné přírodě jsou orgány a žlázy kořisti skutečně chloubou lovu. Není pochyb o tom, že tyto orgány a žlázy bohaté na živiny hrají hlavní roli v „přežití nejschopnějších“ po tisíce let.

Když zvíře zkonzumuje koncentráty žláz nebo orgánové tkáně jiného zvířete, mohou tyto zdravé, neporušené složky dodat jeho orgánům a žlázám stavební kameny, které mohou potřebovat. Tento přístup je založen na myšlence „podobné podporuje podobné“. Podle tohoto přístupu poskytují žlázy nebo tkáně zdravých zvířat přirozené složky pro opravu a údržbu.

Whole Body Glandular Support for Cats & Dogs byl vytvořen s cílem poskytnout vašemu mazlíčkovi jedinečnou recepturu 16 nebo 17 lyofilizovaných koncentrátů žláz v závislosti na tom, zda si vyberete variantu pro muže nebo ženy. Je to první kompletní přizpůsobené krmivo pro samce a samice . Doporučuji pro:

  • Kastrovaní a kastrovaní psi jakéhokoli věku pro podporu endokrinní rovnováhy.
  • Intaktní psi jakéhokoli věku pro podporu celkového zdraví.
  • Kočky bez pohlaví nebo intaktní , jakéhokoli věku, pro podporu celkového zdraví.
  • Psi nebo kočky , kteří by mohli využít extra podporu pro jakoukoli konkrétní žlázu nebo orgán, zejména játra, ledviny nebo štítnou žlázu.
  • Starší domácí mazlíčci zažívají normální kognitivní pokles související s věkem.

Žlázy v Whole Body Glandular Support pocházejí z tkání argentinských krav a prasat bez hormonů a antibiotik. Žlázový materiál je okamžitě zmražen a poté vakuově vysušen, aby si zachovala svou biologickou aktivitu.

Podpořte celkové zdraví svého mazlíčka pomocí tohoto hlubokého, a přesto jemného složení a objednejte si Whole Body Glandular Support ještě dnes.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 2.11.2022
U mého kastrovaného pejska se po kastraci objevil problém se strachem. Začala jsem to používat a udělalo to s ním zázraky. Jsem zatím moc spokojená.
5
V Avatar autora | 12.10.2022
Asi jsem zatím nenašla podporu produktu pro kastrovaná zvířata přímo pro samice zatím spokojenost. Konzultovala jsem s veterinámřem a když něco vezmeme musíme to doplnit .

Podobné produkty

18 266 Product Primary Image
Emoce Imunita Zažívání
Doprava zdarma
1 210 Kč

Celistvá probiotická péče vyvinutá tak, aby působila výhradně v místě, kde se nachází téměř celý imunitní systém psů a koček! Jedinečné složení a špičková kvalita.mala-ikon

gmolepeksoja

 

02
18 3040 Product Primary Image
Vitamíny Imunita Zažívání
Doprava zdarma
1 090 Kč

Trávicí enzymy pro kočky a psy na granulované dietě nebo domácí mazlíčky s citlivým žaludkem obsahuje devět enzymů lidské kvality z prasečí slinivky a také vybrané zdroje plísní, plus papain z papáji, bromelain z ananasu a hydrochlorid betainu pro optimální trávení stravy s vysokým obsahem sacharidů .

barvivagmolepeksoja

91
Snímek obrazovky 2022 11 26 v 12.49.06
Tip Emoce Imunita Zažívání
Doprava zdarma
990 Kč

NOVINKA! 
GI SUPPORT poskytuje rychlou úlevu při akutních gastrointestinálních potížích. Okamžitý účinek na žaludek i střeva.
mala-ikon

gmolepeksoja

06