Na celý březen máme dopravu ZDARMA expedujeme každý CT.

HEART HEALTH / Zdravé srdce pro kočky a psy

Srdeční onemocnění se stalo hlavním problémem je nejčastější příčinou náhlé smrti u koček a druhou příčinou úmrtí u psů. Skryté kardiovaskulární problémy mohou být přítomny již při narození nebo se mohou vyvíjet pomalu jako součást normálního procesu stárnutí.

gmolepeksoja

Dostupnost Skladem (>5 ks)
1 429 Kč –14 % 1 228 Kč
HEART HEALTH / Zdravé srdce pro kočky a psy
HeartHealthPets v102 FRONT
Novinka Tip Imunita Srdce
Doprava zdarma 1 429 Kč –14 %

Dobrou zprávou je, že již nyní můžete podniknout kroky k podpoře zdraví srdce vašeho mazlíčka. Zajistěte, aby váš mazlíček dostával aktivní složky podporující srdce, které potřebuje, tím, že mu poskytnete lidské antioxidanty, aminokyseliny a další prospěšné rostlinné sloučeniny, které nemusí být v potravě přítomny v dostatečném množství.

Heart Health for Cats & Dogs obsahuje 12 aktivních složek, včetně taurinu, glycinu a L-karnitinu, v organickém sýru čedar vhodném pro domácí mazlíčky pro podporu kardiovaskulárního zdraví. Toto jedinečné složení bylo navrženo tak, aby podporovalo optimální zdraví srdce u těchto skupin koček a psů:

  • Vysoce riziková plemena (začněte, když je váš mazlíček ještě kotě nebo štěně)
  • Atletičtí a tvrdě pracující mazlíčci
  • Všechny kočky a psi starší 7 let
  • Jakákoli kočka nebo pes s obavami o zdraví srdce
  • Jakákoli kočka nebo pes jedí granule (a polovlhké sáčkové krmivo)

Pokud váš mazlíček spadá do jedné z těchto kategorií s vyšším rizikem, začněte nyní a poskytněte kardiovaskulární podporu, kterou může vaše kočka nebo pes potřebovat. Objednejte si Heart Health pro kočky a psy ještě dnes a pomozte srdci svého mazlíčka zůstat zdravé, abyste si spolu mohli užít mnoho šťastných let.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JS Avatar autora | 2.11.2022
Již měsíc přidáváme do krmiva našeho staršího mazlíčka jako doplněk pro celkové zdraví.
5
PS Avatar autora | 1.11.2022
Můj pes má slabou srdeční šelest, která se za poslední rok, kdy tento produkt používáme, nezhoršil. Budu tedy tento produkt používat i nadále. Míchám to s jeho syrovou stravou a nemá vůbec žádný problém, aby to snědl.