Na celý březen máme dopravu ZDARMA expedujeme každý CT.

COMPLETE PROBIOTICS / stoprocentní zdraví se správně fungujícími střevy pro psy a kočky

Celistvá probiotická péče vyvinutá tak, aby působila výhradně v místě, kde se nachází téměř celý imunitní systém psů a koček! Jedinečné složení a špičková kvalita.mala-ikon

gmolepeksoja

 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
1 210 Kč
COMPLETE PROBIOTICS / stoprocentní zdraví se správně fungujícími střevy pro psy a kočky
18 266 Product Primary Image
Emoce Imunita Zažívání
Doprava zdarma

Ne nadarmo se říká, že zdraví začíná ve střevech. Celých 80 % imunitního systému vašeho mazlíčka sídlí skutečně v jeho střevech. Zdravá a dobře vyživená střeva jsou základem maximálního zdraví, a to nejen fyzického, ale i duševního. 

Málo vyživená střeva mohou způsobovat několik závažných problémů, jsou dokonce příčinou některých alergických reakcí. Konkrétně takzvané propustné střevo, což je stav, při kterém střevní sliznice propouští do krevního řečiště nestrávené částečky potravin, bakterie a toxiny. Na takovou situaci tělo samozřejmě reaguje a to nejčastěji zánětem ve střevech a průjmy, nebo vyrážkou, či ekzémem a nezřídka kdy právě také alergií a intolerancí (na drůbeží maso, obiloviny, roztoče…).

Pokud chcete udržovat střeva vašich mazlíčků v té nejlepší kondici, naprosto zdravá a stoprocentně funkční, neváhejte a začněte jim podávat kvalitní a účinná probiotika COMPLETE PROBIOTICS.

Co se týče vlivu zdravých střev na duševní pohodu, stojí za to zmínit fakt, že bylo prokázáno 90% snížení znepokojivého a stresového chování u psů, kteří užívali probiotické přípravky. Hodnocení zahrnovalo chování, které je běžně spojované se separační úzkostí a se strachem z hluku, tedy: štěkání, třes, zrychlené dýchání, točení se dokola a močení v domě, ať již neúmyslné, či záměrné.

Střeva, která jsou dobře vyživená probiotiky, snižují úroveň stresu v těle psa a kočky. Což je naprosto přelomový a podstatný efekt, a to zejména pro mazlíčky, kteří pocházejí z nevhodných podmínek, jsou adoptovaní z útulku, či dočasné péče a prožívají stresové období spojené se zvykáním si na nové prostředí a domov, anebo vlivem předchozího života trpí na různá psychická traumata.  

Čím jsou probiotika COMPLETE PROBIOTICS jedinečná? Tento výživový doplněk obsahuje neuvěřitelných 38 miliard CFU prospěšných bakterií ze 14 pečlivě vybraných kmenů, jenž přežijí i žaludeční kyseliny a skutečně doputují až do střev vašeho psa či kočky. V porovnání s konkurenčními probiotickými produkty poskytují COMPLETE PROBIOTICS o 6× více bakteriálních „pomocníčků“ na jednu odměrku! 

COMPLETE PROBIOTICS jsou certifikovány jako probiotika bez lepku, sóji a modifikovaných organismů, či látek, a také neobsahují žádné živočišné bílkoviny. 

Pro koho jsou tato probiotika mimořádně vhodná?

tapka-veterinarni-lekarna pro všechny psy a kočky od 6 měsíců věku

tapka-veterinarni-lekarna pro mazlíčky, kteří trpí na zažívací potíže (nechutenství, průjmy, nadýmání) 

tapka-veterinarni-lekarna pro psy a kočky, které trápí alergie, či intolerance na některé potraviny a suroviny

tapka-veterinarni-lekarna pro psy a kočky, jejichž tělo špatně vstřebává živiny ze stravy, což se běžně projevuje ztrátou váhy nebo naopak zadržováním vody v těle

tapka-veterinarni-lekarna pro psy a kočky, jenž potřebují podpořit psychickou pohodu během stresového období

ctyrlistek-veterinarni-lekarnaKdo je již vyzkoušel?

Hodnocení a recenze jsme si „nevycucali“ z prstu. Jsou veřejně dostupné na webech: mercolamarket.com, chewy.com a healthfulpets.co.uk, pouze jsme vám je přeložili do češtiny. Jsme prvními prodejci produktů DR. MERCOLA® pro psy a kočky v České republice.

Lorraine a její kočka trpící syndromem dráždivého tračníku: „Tohle je naprosto zázračný produkt pro moji 18letou kočku s onemocněním dráždivého tračníku. Než jsem našla tato probiotika, zkusila jsem více konvenčních léků. První léčbou byla injekce steroidů u veterináře; první injekce byla skvělá a působila mnoho měsíců, ale v dalších dvou kolech léčby přestala účinkovat. Aby toho nebylo málo, steroidy oslabily její imunitní systém a tak se u ní objevila infekce horních cest dýchacích. Jelikož byla opravdu velmi oslabená, bála jsem se, že se už vůbec neuzdraví. Jakmile jsem jí začala podávat COMPLETE PROBIOTICS všechny zdravotní problémy začaly mizet. Už sedm týdnů tento doplněk užívá její průjem je pryč, její letargie je pryč a je čilá a spokojená. Poprvé po letech o sebe pečuje a myje se. Už znechuceně nekulhá, ale skutečně běhá a chce si poprvé po letech znovu hrát! Myslela jsem, že moje drahá malá přítelkyně leží na smrtelné posteli a jediné, co potřebovala byl tento produkt. Není to zrovna levné, ale opravdu to funguje a z dlouhodobého hlediska to vyjde na méně peněz, než věčně se opakující návštěvy u veterináře.“

Yvonne a její pes s onemocněním IBD: „Jeden z mých psů trpěl těžkou verzí IBD (Crohnovou chorobou) a to skoro od mala. Vyzkoušeli jsme všechny možné veterinární přípravky. Produkty vždycky zmírnily příznaky jenom na několik týdnů a pak došlo k dalšímu vzplanutí IBD. Když jsem zoufale hledala na internetu cokoli, co by mého psa zbavilo bolestí, náhodou jsem narazila na blog paní, která měla také psa s těžkým IBD a doporučovala COMPLETE PROBIOTICS. Protože jsme neměli co ztratit, objednali jsme je. Jsem nadšená a mohu říci, že náš pes nyní užívá již 3 balení a je zcela bez příznaků! Když to píšu, ťukám na dřevo, protože tohle je zatím nejdelší doba bez vzplanutí IBD. Dokonce i jeho neustálé škrábání zmizelo. Úplně se proměnil z velmi letargického a smutného psa na živého, bdělého a šťastného chlapce! Je také obrovským bonusem, že je produkt čistě přírodní, oproti antibiotikům a steroidům, které několik let bral. COMPLETE PROBIOTICS stojí za každou korunu!“

David a jeho fenka se zánětem slinivky: „Tento produkt zachránil mé fence život. Na její pankreatitidu nezabíraly žádné léky a veterinář mi nakonec řekl, že umírá. Jako poslední možnost jsem koupil COMPLETE PROBIOTICS a dávám jí 2 odměrky denně. Nejeví žádné známky onemocnění a v posledních 3 letech jsme nebyli u veterináře!“

Adele a její štěně trpící řídkou stolicí: „Naše štěně trpělo od mala řídkou stolicí. Dostali jsme od veterináře antibiotika a následně probiotické pasty, vůbec nic se nezměnilo a stolice byla stále řídká. Po roce, co jsme tento problém neustále řešili, jsme zakoupili COMPLETE PROBIOTICS. Během několika dní byl vidět rozdíl! Po měsících řídké stolice má naše štěně konečně normální hovínka. Pokračujeme v užívání, převedli jsme štěně z granulí na syrovou stravu a trávicí dopady tohoto přechodu byly díky COMPLETE PROBIOTICS minimální.“

virus-veterinarni-lekarna_1Jak ovlivňují zdraví?

  • podporují optimální prostředí, které je důležité pro růst prospěšných střevních bakterií
  • pomáhají udržovat optimální střevní rovnováhu
  • podporují správné fungování trávicích enzymů
  • udržují zdravé a normální pH tlustého střeva
  • značně přispívají k normální funkci celého imunitního systému
  • podporují produkci „šťastných“ hormonů jako je například serotonin
  • umožňují lepší vstřebávání vitamínů B, vitamínu K, biotinu a kyseliny listové
  • podporují růst T-buněk v imunitním systému
  • pomáhají udržovat normální hladinu glukózy v krvi

Jaké druhy prospěšných bakterií jsou součástí?

kapka-veterinarni-lekarna_1Bifidobacterium lactis (3,3 miliardy CFU), která pomáhá podporovat zdravou imunitní odpověď a navíc je odolná vůči žlučovým kyselinám.

kapka-veterinarni-lekarna_1Lactobacillus acidophilus (3,3 miliardy CFU), ta podporuje zdraví trávicího traktu a růst imunitních buněk.

kapka-veterinarni-lekarna_1Bifidobacterium longum (3,3 miliardy CFU), která podporuje zdraví střev a ovlivňuje chování a náladu tím, že pracuje na ose střevo-mozek.

kapka-veterinarni-lekarna_1Bifidobacterium bifidum (3,3 miliardy CFU), jenž pomáhá udržovat zdravou rovnováhu střevní flóry. 

kapka-veterinarni-lekarna_1Lactobacillus casei (3,3 miliardy CFU), ta podporuje růst dalších prospěšných bakterií, žije ve střevní sliznici a je klíčovou součástí osy střevo-mozek, tedy ovlivňuje chování a náladu.

kapka-veterinarni-lekarna_1Lactobacillus plantarum (3,3 miliardy CFU), která zajišťuje správné vstřebávání živin, podporuje zdraví a pevnost stěn tlustého střeva a tím předchází jejich propustnosti. 

kapka-veterinarni-lekarna_1Bifidobacterium breve (3,3 miliardy CFU), ta je životně důležitou bakterií, která pomáhá obnovovat mikrobiom těla.

kapka-veterinarni-lekarna_1Streptococcus thermophilus (3,3 miliardy CFU), jeden z nejúčinnějších kmenů prospěšných bakterií, který pomáhá obnovovat mikrobiom a hraje klíčovou roli pro zdravou funkci tlustého střeva.

kapka-veterinarni-lekarna_1Saccharomyces boulardii (3,3 miliardy CFU), jenž jsou velmi odolné vůči kyselému pH a pomáhají ve správném fungování trávicím enzymům.

kapka-veterinarni-lekarna_1Bifidobacterium animalis (3,3 miliardy CFU), která předchází gastrointestinálním potížím souvisejícím se stresem.

kapka-veterinarni-lekarna_1Enterococcus faecium (3,3 miliardy CFU), ta podporuje zdravou, pevnou stolici a pomáhá zklidnit příznaky stresu.

kapka-veterinarni-lekarna_1Lactobacillus rhamnosus (660 milionů CFU), jenž pomáhá eliminovat občasné střevní potíže tím, že se snaží stabilizovat a neustále obnovovat střevní mikroflóru.

kapka-veterinarni-lekarna_1Lactobacillus bulgaricus (660 milionů CFU), potenciální zdroj dietních antioxidantů.

kapka-veterinarni-lekarna_1Lactobacillus sporogenes (660 milionů CFU), která pomáhá udržovat rovnováhu mezi všemi prospěšnými bakteriemi ve střevech.

Tipy a trikymala-ikon

COMPLETE PROBIOTICS se snadno skladuje, na rozdíl od konkurenčních produktů nevyžaduje žádné speciální skladování, tedy není třeba jej uchovávat v lednici.

Podání prospěšných bakterií může způsobit dočasné zhoršení příznaků, které souvisí s odumíráním patogenů a s tím, že prospěšné bakterie bojují s toxiny. Tento stav by neměl trvat déle než 5 dnů a může se podobat chřipce, kdy je mazlíček bez energie, unavený, může mít průjem a dokonce i rýmu. V tomto momentu je důležité nepřestávat s podáváním probiotik, ale právě naopak v užívání pokračovat a podpořit tak prospěšné bakterie v očistném procesu. 

Výjimečně může být pro některé psy a kočky doporučená dávka příliš vysoká, pokud máte pocit, že váš mazlíček na probiotika nereaguje dobře, snižte podávanou dávku, nebo podávejte dávku doporučenou, ale například pouze obden. 

Stále ještě váháte, zda jsou probiotika pro vašeho mazlíčka vhodná?

Podívejte se na video od Dr. Karen Beckerové, ve kterém hovoří o tom, že střevní problémy jsou nejčastějším důvodem návštěvy veterináře a zároveň také vysvětluje, proč jsou probiotika COMPLETE PROBIOTICS klíčovým faktorem pro šťastný, zdravý a dlouhý život psů a koček. Najdete ho v záložkách, těsně pod fotkou produktu vedle parametrů , pokud jste na mobilu tak naopak, až pod tímto popisem   

Nezalekněte se angličtiny, ihned po přehrání reklamy lze na spodní liště v ozubeném kolečku nastavit titulky → automatický překlad → čeština.


Aktivní složky v jedné odměrce (2 g)
Bifidobacterium lactis……………………3,3 miliard CFU
Lactobacillus acidophilus………………..3,3 miliard CFU
Bifidobacterium longum……………..…..3,3 miliard CFU
Bifidobacterium bifidum…………………3,3 miliard CFU
Lactobacillus casei………………………3,3 miliard CFU
Lactobacillus plantarum…………………3,3 miliard CFU
Bifidobacterium breve……………………3,3 miliard CFU
Streptococcus thermophilus………………3,3 miliard CFU
Saccharomyces boulardii…………………3,3 miliard CFU
Bifidobacterium animalis…………………3,3 miliard CFU
Enterococcus faecium…………………….3,3 miliard CFU
Lactobacillus rhamnosus…………………660 milionů CFU
Lactobacillus bulgaricus…………………660 milionů CFU
Lactobacillus sporogenes…………………660 milionů CFU
Upozornění: Užívání přípravku nebylo testováno na březích fenách, v tomto případě tedy není prokázáno jeho bezpečné použití. Pokud se stav zvířete zhoršuje nebo viditelně nezlepšuje, přestaňte výrobek zvířeti podávat a poraďte se se svým veterinářem. 
Určeno pouze pro kočky a psy.
Doporučeno pro podporu zdravého zažívání a správné funkce střev.

A1570B6D-9513-4F18-AF8A-375C758E8CD4

Kategorie: Střeva & zažívání
Hmotnost: 90 g
Forma: prášek
? 45 odměrek: kúra na 45 dní
Dávkování: 1x denně
Užívání: s jídlem
? Kočka 1 kg+: 1 g / 0,5 odměrky
? Miniaturní psi do 6 kg: 2 g / 1 odměrka
? Malí psi 7-13 kg: 3 g / 1,5 odměrky
? Střední psi 14-22 kg: 4 g / 2 odměrky
? Velcí psi 23-36 kg: 5 g / 2,5 odměrky
? Obří psi 37 kg+: 6 g / 3 odměrky

Jak chutná mazlíčkům

5
4x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 18.12.2022
Skvělý produkt nadýmání a prděn ustálo pes je živější a spokojenější lépe tráví. Sklenička vydrží dlouho a kvalita zpracování ještě budeme zkoušet produkt na srdce máme staršího zlaťáka 10 let.
5
AJ Avatar autora | 16.12.2022
Kéž bych věděla, že tento produkt existuje, mohla jsem svému zlatíčku ulevit dříve. Produkt jsem dostala jako doporučení ve veterinární zprávě přírodní produkt se složením bez chemie.
4
VK Avatar autora | 6.12.2022
Používáme necelý týden a musím říct, že mě překvapilo balení nenašla jsem probiotika balená ve skle s přírodním složením, dáváme k jídlu bez problémů stravitelné. Břicho není nafouklé a co venčíme tak ani tolik nežere trávu. Jednu hvězdičku míň za cenu, ale zatím velká spokojenost. Dávka nám vydrží na 3 měsíce pro dva raubíře
5
MB Avatar autora | 2.11.2022
Toto probiotikum pro našeho psa skvěle funguje! Vidíme obrovské zlepšení v jeho uších. Chudák měl červené uši dokonce s přemnoženými kvasinkami. Přidáváme to dvakrát denně do jeho krmení a obsah nám vydrží na cca jeden měsíc. Produkt nezapáchá a náš pes si toho na jídle ani nevšimne. Je to jemně mletý prášek, podobně jako mouka. Pokud hledáte probiotika pro svého psa, vřele doporučuji.
4
VP Avatar autora | 1.11.2022
Myslím si, že moje čtyřnohá radost má teď srst mnohem jemnější a lesklejší. Méně zapáchá a její stolice je pevnější, ale i tak někdy stále přichází s měkkou stolicí, takže stále sleduji. Tuto recenzi jsem napsal po týdnu od nákupu.
5
M Avatar autora | 2.6.2022
Co k tomu říct no, kdybych objevila tyto probiotika dříve, mohli jsme si ušetřit spousty peněz, i času stráveného na veterině. Buldoček mi po 14 dnech užívání konečně neprdí, a přestal se po*rávat po každém druhém jídle, na které měl předtím nejspíš intoleranci či alergii. Nevím co to bylo, ale probiotika všechno vyřešila. A taky mi přijde živější a spokojenější.

Podobné produkty

18 2071 Product Primary Image
Emoce Novinka Tip Imunita Vitamíny
Doprava zdarma
866 Kč

Whole Body Glandular Support for Cats & Dogs byl vytvořen s cílem poskytnout vašemu mazlíčkovi jedinečnou recepturu 16 nebo 17 lyofilizovaných koncentrátů žláz. Je to první kompletní přizpůsobené krmivo pro samce a samice . Vhodné pro kastrovaná zvířata psy a kočky, starší domácí mazlíčky.

gmolepeksoja

 

100
18 2070 Product Primary Image
Imunita Novinka Tip Emoce Vitamíny
Doprava zdarma
866 Kč

Whole Body Glandular Support for Cats & Dogs byl vytvořen s cílem poskytnout vašemu mazlíčkovi jedinečnou recepturu 16 nebo 17 lyofilizovaných koncentrátů žláz. Je to první kompletní přizpůsobené krmivo pro samce a samice . Vhodné pro kastrovaná zvířata psy a kočky, starší domácí mazlíčky

gmolepeksoja

103
digestive probiotic
Imunita Vitamíny Zažívání Emoce Tip Novinka
Doprava zdarma
1 298 Kč

Celková nutriční podpora pro psy a kočky. Ojedinělá receptura s velkým množstvím obsažených živin, probiotik, enzymů a vitamínů, jenž jsou nezbytné pro správný růst a vývoj.mala-ikon

gmolepeksoja

04