Na celý březen máme dopravu ZDARMA expedujeme každý CT.

SEASONAL SUPPORT / prevence a léčba sezónní alergie u psů a koček

Jedinečný doplněk stravy pro psy a kočky, který předchází nepřiměřeným reakcím na potencionální alergeny a umožňuje vypořádat se s alergiemi přírodní cestou, bez steroidů a antihistaminik.mala-ikon

gmolepeksoja

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
1 020 Kč
SEASONAL SUPPORT / prevence a léčba sezónní alergie u psů a koček
SEASONAL SUPPORT / prevence a léčba alergie u psů a koček
Alergie Imunita Kůže a srst

Trápí vašeho mazlíčka alergie? A poznáte to vůbec? Sezónní alergie má u psů a koček široké spektrum příznaků a může ovlivnit celé tělo, od hlavy až po ocas, a to včetně duševní pohody. Na rozdíl od lidí mají domácí mazlíčci zřídka kdy respirační potíže, za to však trpí na jiné (a mnohem nepříjemnější) alergické reakce, kterými jsou: vyrážka, svědění, ztráta srsti, začervenání kůže a takzvané hot spoty - otevřené mokvavé léze, které jsou horké, zapálené a často také hnisavé. S těmito příznaky přichází i nezvyklé chování jako afektované drbání, okusování tlapek a tření zad, obličeje a břicha o naprosto cokoliv, co je v dosahu (tráva, koberec, zeď...).

Pokud se příznaky vašeho psa a kočky mění s ročním obdobím, je pravděpodobné, že se skutečně jedná o sezónní alergie, často způsobené pyly trav a stromů, ale například i hmyzem. 

Běžné veterinární postupy pouze potlačují reakci imunitního systému na alergeny, což může z dlouhodobého hlediska nadělat více škody než užitku, jelikož: Proč potlačovat imunitní systém, který je pro psa a kočku životně důležitý?, a také: Kolik vedlejších účinků mají tyto léky na bázi antihistaminik, steroidů a imunosupresiv?

Zkuste zaujmout jiný, zdravější a méně násilný přístup k řešení alergií u vašeho mazlíčka. Místo potlačování imunitního systému naopak podpořte jeho přirozenost, tedy zdravou, standardní a funkční imunitní odpověď. Tím, že posilníte imunitní systém, posilníte i schopnost organismu vyrovnat se s alergeny bez přehnaných a nekontrolovatelných reakcí.

SEASONAL SUPPORT je unikátní výživový doplněk, jehož receptura se skládá z takových bylin, vitamínů a antioxidantů, které podporují optimální funkci imunitního systému, což má za následek zdravou a normální (ne)zánětlivou reakci na alergeny. 

Složení SEASONAL SUPPORT navíc pomáhá udržovat normální hladiny histaminu, tedy je vhodný i pro potlačení příznaků souvisejících s histaminovou intolerancí. 

SEASONAL SUPPORT je certifikován jako produkt bez lepku, sóji a modifikovaných organismů, či látek.

Pro koho je tento přípravek mimořádně vhodný?

tapka-veterinarni-lekarna pro psy a kočky, které trápí nevysvětlitelné sezónní svědění 

tapka-veterinarni-lekarna pro mazlíčky, kterým červenají a mokvají tlapky, obzvláště v období jara a podzimu

tapka-veterinarni-lekarna pro psy a kočky, u kterých se v relativně pravidelném intervalu objevují vyrážky nebo hot spoty

tapka-veterinarni-lekarna pro psí a kočičí mazlíčky, kteří trpí na slzení a hnisání očí během pylové sezóny

ctyrlistek-veterinarni-lekarnaKomu už přinesl štěstí?

Hodnocení a recenze jsme si „nevycucali“ z prstu. Jsou veřejně dostupné na webech: mercolamarket.com, chewy.com a healthfulpets.co.uk, pouze jsme vám je přeložili do češtiny. Jsme prvními prodejci produktů DR. MERCOLA® pro psy a kočky v České republice.

Billy a jeho pes: „Mému psovi jsou 2 roky a v této sezóně mu propukla strašná alergie. Žijeme v horkém a vlhkém podnebí, všude kolem máme tuny listí, spousty jiných zvířat a různé pesticidy z polí. Zkoušel jsem vše od vyloučení určitých pamlsků a potravin, které jedl a také filtrování vody i ekologické přípravky na úklid domu. Prostě naprosto vše, ve snaze určit, co způsobuje, že se jeho kůže tak zapaluje a červená. Nemohl jsem absolutně zastavit jeho svědění, kousání a škrábání, které bylo těžké sledovat obzvláště v noci, takže jsme nespali ani jeden. Zkrátka - koupil jsem SEASONAL SUPPORT a začal jsem mu ho denně sypat do jídla. Po asi 10 až 12 dnech již neměl růžovou, podrážděnou kůži a přestala ho svědit, takže se i on přestal škrábat a kousat. Tento produkt je přírodní antihistaminikum, které obsahuje kvercetin, bioflavonoid s protizánětlivým, antioxidačním a antihistaminovým účinkem. Jelikož je přírodní, chvíli trvá než v těle vašeho mazlíčka začne působit. Několikrát jsem zvažoval, že půjdu k veterináři pro injekci kortizonu a nebo pro Apoquel a to hlavně během prvních dní, kdy jsem nezaznamenal žádnou úlevu. Ale vydržel jsem a důvěřoval ingrediencím v SEASONAL SUPPORT - a vyplatilo se. Pokud váš mazlíček pociťuje podobné příznaky jako můj, dejte tomuto produktu dostatek času, aby zafungoval, než poběžíte k veterináři pro chemické alternativy. Doufám, že tato recenze někomu pomůže!“

Anna a její kočka: „Tento produkt mi zachránil kočku. Měla velmi ošklivou dermatitidu a po tomto produktu se její stav výrazně zlepšil. Nevím, co bych si bez tohoto doplňku počala. Jsem za něj moc vděčná.“

Bruce a jeho pes sibiřský husky: „Často sleduji veterinářku Karen Beckerovou a její skvělé přednášky o psech a kočkách. Můj pes je na syrové stravě, což je pro něho úplně nejzdravější, přesto mu však teklo z oka a já nevěděl proč. První místní veterinář mi řekl: „Je to alergie.“, říkám: „Nemůže to být alergie, teče jí jen z jednoho oka.“, veterinář: „Mmmmm, tady, vyzkoušejte tyto kapky.“, ty byly za 125 $ a nefungovaly. Další veterinář mi řekl to samé a předepsal mi kapky za 90 $. Stále bez jakéhokoliv výsledku. Takže jsem šel k holistickému veterináři, který se zabývá i přírodní léčbou. Ale bohužel, naprosto stejné jako předtím. Kapky a značný účet. Žádná změna a oko mého huskyho stále slzelo. Jako poslední možnost jsem se rozhodl zkusit SEASONAL SUPPORT s jistým pesimismem, že to taky nebude fungovat. No, během 3 dnů užívání se oko začalo hojit, ať už slzení způsobovalo cokoli, ustupovalo to. Během dvou týdnů jsme měli úplně po problému. Neuvěřitelné. Tento prášek za 60 $ dokázal to, co nedokázali 3 veterináři a téměř 300 $; kromě toho, že jsem zběhlý v kapání kapek do psího oka.“

Tia a její pes bišonek: „Můj ubohý bišonek má již léta tu nejhorší alergii na světě. Byly dny, kdy nemohl ani otevřít oči, neustále si drbal a olizoval tlapky, břicho a nohy. Vyměnili jsme mu krmení a dali mu Benadryl, který sotva zabíral a po nějaké době už nezabíral vůbec. Zkoušela jsem i CBD olej, ale nezdálo se, že by to jakkoliv pomohlo. Byla jsem bezradná a nevěděla jsem, co mám dělat. Můj ubohý chlapec byl tak nešťastný, smutný a úplně bez života. Naštěstí jsem našla SEASONAL SUPPORT. Už během prvních 24 hodin po užití byly jeho alergie lepší, v což jsem ani nedoufala. Po 72 hodinách vymizely příznaky asi už o 50 %. Nyní užívá SEASONAL SUPPORT již přes týden a nemá vůbec žádné známky alergie. Žádné! Jeho oči jsou jasné, široce otevřené, a jeho kůže již není podrážděná ani červená. Upřímně nemůžu uvěřit, jak rychlý a úžasný je tento produkt. Jsem tak vděčná, že jsem ho našla. Jsme zákazníci na celý život!“

virus-veterinarni-lekarna_1Jak ovlivňuje zdraví?

  • pomáhá udržovat zdravě vyvážený imunitní systém
  • předchází nepřiměřeným reakcím na potencionální alergeny
  • stimuluje hladinu histaminu v krvi 
  • působí jako přírodní antihistaminikum

Jaké látky obsahuje?

kapka-veterinarni-lekarna_1Kvercetin, který potlačuje zarudnutí, podráždění a zápal, protože pomáhá udržovat normální hladinu histaminu v krvi, tedy je přírodním antihistaminikem.

kapka-veterinarni-lekarna_1Bromelain, jenž maximalizuje absorpci kvercetinu.

kapka-veterinarni-lekarna_1Vitamín C, silný antioxidant.

kapka-veterinarni-lekarna_1Včelí pyl, což je květový pyl včelami zpracovaný do pláství. Je součástí tradiční čínské medicíny a pomáhá potlačovat přecitlivělost na alergeny. 

kapka-veterinarni-lekarna_1Rostlinné steroly jsou látky produkované rostlinami, které podporují standardní zánětlivou reakci a tím stabilizují i její dopad na imunitní funkce.

kapka-veterinarni-lekarna_1Extrakt ze svízele obecného, který také přirozeně podporuje standardní zánětlivou reakci na alergeny. 

kapka-veterinarni-lekarna_1Listy kopřivy dvoudomé, jenž prokazují významnou protizánětlivou aktivitu. (více o zdravotních benefitech kopřivy na našem blogu)

kapka-veterinarni-lekarna_1Kočičí dráp, tato bylinka se v přírodní medicíně používá velmi intenzivně a to především pro své protizánětlivé, antivirové, antibakteriální, adaptogenní a protirakovinné účinky. 

Tipy a trikymala-ikon

Prášek má přírodní příchuť hovězích jater, takže je velmi jednoduché ho podávat i samostatně, například po jídle, jako dezert. 

SEASONAL SUPPORT by se měl začít užívat dva až čtyři týdny před začátkem sezóny. Následně by se měl samozřejmě podávat psům a kočkám přes celou sezónu, dokud musí čelit alergenům.

SEASONAL SUPPORT je přírodní produkt, tedy má pomalejší nástup oproti chemickým lékům. Chvíli trvá, než se projeví jeho účinky. Výsledky jsou obvykle viditelné po dvou až čtyřech týdnech užívání.

Psi, kteří mají přecitlivělý žaludek a běžně ve své stravě nesnesou vnitřnosti, nemusí dobře snášet ani tento prášek s příchutí hovězích jater.

Velmi náročným a vybíravým gurmánům, a to zejména z kočičích řad, nemusí výživový doplněk SEASONAL SUPPORT chutnat.

Produkt se psům a kočkám může podávat jak sezónně, tak v případě potřeby i celoročně. 

Primárně je SEASONAL SUPPORT určen k řešení alergických reakcí na venkovní alergeny jako jsou pyly, trávy, pesticidy a hmyz. Můžete však zaznamenat zlepšení i u alergiků na roztoče, kdy je běžné 25% zmírnění příznaků.

Stále váháte, zda je pro vašeho mazlíčka vhodný? Nepoznáte alergii?

Podívejte se na video od Dr. Karen Beckerové, ve kterém hovoří o tom, jak rozpoznat alergie u psa a kočky a zároveň také vysvětluje, proč doplněk SEASONAL SUPPORT zmírňuje alergické reakce. Najdete ho v záložkách, těsně pod fotkou produktu vedle parametrů , pokud jste na mobilu tak naopak, až pod tímto popisem   

Nezalekněte se angličtiny, ihned po přehrání reklamy lze na spodní liště v ozubeném kolečku nastavit titulky → automatický překlad → čeština.


Aktivní složky v jedné odměrce (1 g)
Vitamín C (z Askorbátu vápenatého)……………………….150 mg
Včelí pyl……………………..……………………………….100 mg
Bromelain………………..……………………………………100 mg
Quercetin (jako Quercetin dihydrát)……...…………………100 mg
Rostlinné steroly.………………………………………………75 mg
Kočičí dráp (Uncaria tomentosa) (kůra)……………………50 mg
Kopřiva dvoudomá (list)……………………………………….50 mg
Extrakt z devětsilu (Petasites hybridus) (kořen)……………4 mg
Upozornění: Užívání přípravku nebylo testováno na březích fenách, v tomto případě tedy není prokázáno jeho bezpečné použití. Federální zákon zakazuje použití tohoto výrobku u přežvýkavců mimo doporučené dávkování. Před použitím tohoto výrobku se doporučuje vyšetření u veterináře, nepodávejte s léky na ředění krve. Pokud se stav zvířete zhoršuje nebo viditelně nezlepšuje, přestaňte výrobek zvířeti podávat a poraďte se se svým veterinářem. 
Určeno pouze pro kočky a psy.
Doporučeno jako pomoc pro udržení normální hladiny histaminu.

C4454B14-DCE7-4E26-AB77-B4591136B2BE

Kategorie: Alergie & srst
Hmotnost: 90 g
Forma: prášek s příchutí hovězích jater
? 90 odměrek: léčba na 3 měsíce
? Dávkování: 1-2x denně
Užívání: během jídla / po jídle
Kočka 1 kg+: 0,5 g / 0,5 odměrky
Miniaturní psi do 6 kg: 1 g / 1 odměrka
Malí psi 7-13 kg: 1,5 g / 1,5 odměrky
Střední psi 14-22 kg: 2 g / 2 odměrky
Velcí psi 23-36 kg: 3 g / 3 odměrky
Obří psi 37 kg+: 4 g / 4 odměrky
Položka byla vyprodána…

Jak rozpoznat alergie u psa a kočky a proč doplněk SEASONAL SUPPORT zmírňuje alergické reakce?

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JS Avatar autora | 28.12.2022
Vyzkoušeli jsme spousty předepsaných a v diskuzích zmíněných produktů, tento produkt jsem vybrala společně s veterinářem po konzultaci složení. Do této doby jsem pro našeho Buldočka utratila za přípravky asi 10 000 Kč a teprve teď jsem spokojena. Dávka vydrží na 3 měsíce a výsledek poznal i veterinář po 2 návštěvě.
5
MV Avatar autora | 2.11.2022
Líbí se mi, že tento produkt výrazně snížil reakci mého francouzského buldočka na kousnutí a včelí bodnutí. Každé léto měl můj pejsek kopřivku po kousnutí od mravenců a blech. Jsem velmi spokojená a doporučila bych tento produkt pro kočky i psy, kteří trpí tímto typem alergické reakce na bodnutí hmyzem.
5
MN Avatar autora | 1.11.2022
Už jsem vyzkoušela pro svého pejska hodně produktů na alergii, ale až tento skutečně funguje. Obsahuje kvalitní suroviny a dostavují se perfektní výsledky.
5
N Avatar autora | 4.6.2022
U mého psa se objevila alergie hnedka od štěněte, a to na pyly i na jídlo. Kvůli pylům měl červené a hodně svědící tlapky, a z jídla průjmy a zvracení. Co se týče jídla, tak alergeny (drůbež a obiloviny) jsme omezily a co se týče pylů tak klasika - veterinář a 2x do roka Apoquel (jaro a podzim). Příčina se vlastně nijak nevyřešila, akorát si ty tlapky ustavičně nekousal, ale pořád je měl červený a mokvavý, jen si jich prostě nevšímal. No takže potom, co i mě jako alergikovi zabraly nejlépe přírodní přípravky, i psovi jsem objednala tento přírodní mix. Čekala jsem nástup dřív, zabral až po měsíci užívání, ale to čekání za to stálo. Nelituji ani koruny. Již druhým rokem je přes sezóny na tomto prášku a již druhým rokem je bez Apoquelu, a skoro bez příznaků! Jaká úleva pro nás oba. A když mu soused dá kuře už se ani tak neze*ere. Začnu mu to dávat vždy před sezónou tzn. v březnu a podávám mu to až do června. Červenec vynechám a pak dostává od srpna do října, protože na podzim kvetou taky nějaký byliny, který mu dřív vadily. Snad to někomu pomůže v rozhodování, jelikož co si budeme - ty kortikoidy nejsou z dlouhodobého hlediska vůbec žádná výhra.

Podobné produkty

18 2071 Product Primary Image
Emoce Novinka Tip Imunita Vitamíny
Doprava zdarma
866 Kč

Whole Body Glandular Support for Cats & Dogs byl vytvořen s cílem poskytnout vašemu mazlíčkovi jedinečnou recepturu 16 nebo 17 lyofilizovaných koncentrátů žláz. Je to první kompletní přizpůsobené krmivo pro samce a samice . Vhodné pro kastrovaná zvířata psy a kočky, starší domácí mazlíčky.

gmolepeksoja

 

100
digestive probiotic
Imunita Vitamíny Zažívání Emoce Tip Novinka
Doprava zdarma
1 298 Kč

Celková nutriční podpora pro psy a kočky. Ojedinělá receptura s velkým množstvím obsažených živin, probiotik, enzymů a vitamínů, jenž jsou nezbytné pro správný růst a vývoj.mala-ikon

gmolepeksoja

04
18 2070 Product Primary Image
Imunita Novinka Tip Emoce Vitamíny
Doprava zdarma
866 Kč

Whole Body Glandular Support for Cats & Dogs byl vytvořen s cílem poskytnout vašemu mazlíčkovi jedinečnou recepturu 16 nebo 17 lyofilizovaných koncentrátů žláz. Je to první kompletní přizpůsobené krmivo pro samce a samice . Vhodné pro kastrovaná zvířata psy a kočky, starší domácí mazlíčky

gmolepeksoja

103