SLEVA 100 Kč při zadání kódu - JARO100 - Expedujeme každý CT.

JOINT SUPPORT / Podpora kloubů pro kočky a psy

Výzkum ukazuje, že jeden z pěti psů, zejména psů větších plemen, by mohl využívat podporu pro optimální zdraví kyčlí a kloubů po celý život, nejen ve stáří.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Skladem
980 Kč
JOINT SUPPORT / Podpora kloubů pro kočky a psy
18 966 Product Primary Image
Novinka Tip Imunita
Doprava zdarma

Výzkum ukazuje, že jeden z pěti psů, zejména psů větších plemen, by mohl využívat podporu pro optimální zdraví kyčlí a kloubů po celý život, nejen ve stáří.

Vzhledem k tomu, že zdraví kloubů je hlavním zájmem mnoha rodičů domácích mazlíčků, byla Joint Support for Cats & Dogs formulována výhradně tak, aby obsahovala osm rychle působících složek zdraví kloubů, které prospívají vašemu chlupatému příteli v mnoha fázích jeho života, včetně:

Zde je to, co najdete v našem rychle působícím vzorci:

  • Membrána NEM ® Eggshell Membrane podporuje stabilitu a flexibilitu kloubů vašeho mazlíčka a také zdraví pokožky vašeho mazlíčka.
  • Kolagen z organického hovězího vývaru nabízí kolagen typu I, II a III, který poskytuje podporu pro tkáň chrupavky a zdraví kostí.
  • CMO (Cetyl Myristoleate) je silný kloubní lubrikant, který pomáhá zmírňovat kloubní nepohodlí při běžné činnosti a podporuje zdravé klouby a flexibilitu.
  • Kyselina hyaluronová s nízkou hustotou je speciální patentovaná, snadněji vstřebatelná forma kyseliny hyaluronové, která působí jako lubrikant na ochranu kloubů.
  • MSM (Methylsulfonylmethan) poskytuje síru, která je životně důležitým stavebním kamenem kloubů, chrupavek, nervů, kůže, vlasů a nehtů vašeho mazlíčka, plus methylové skupiny pro podporu mnoha životně důležitých biochemických procesů v těle vašeho mazlíčka.
  • Vitamin C je silný antioxidant, který pomáhá snižovat produkci volných radikálů, což je šetrné k žaludku vašeho mazlíčka díky vyváženému pH.
  • BioPerine ® Black Pepper je patentovaný extrakt získaný z plodů černého pepře (Piper nigrum) standardizovaný minimálně na 95 % piperinu, aby pomohl vašemu mazlíčkovi absorbovat prospěšné sloučeniny obsažené ve složení.
  • Bromelain je proteolytický enzym z čerstvého ananasu, který pomáhá podporovat normální imunitní odpověď u lidí a zvířat.

Tato jedinečná receptura přesahuje tradiční pomalu působící doplňky glukosamin-chondroitin pro domácí mazlíčky, které se běžně vyskytují na trhu.

Poskytněte svému mazlíčkovi podporu, kterou potřebuje, a to i v mladším věku, a objednejte si zásobu Joint Support pro kočky a psy ještě dnes.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Snímek obrazovky 2022 11 26 v 12.49.06
Tip Emoce Imunita Zažívání
Doprava zdarma
990 Kč

NOVINKA! 
GI SUPPORT poskytuje rychlou úlevu při akutních gastrointestinálních potížích. Okamžitý účinek na žaludek i střeva.
mala-ikon

gmolepeksoja

06
18 3040 Product Primary Image
Vitamíny Imunita Zažívání
Doprava zdarma
1 090 Kč

Trávicí enzymy pro kočky a psy na granulované dietě nebo domácí mazlíčky s citlivým žaludkem obsahuje devět enzymů lidské kvality z prasečí slinivky a také vybrané zdroje plísní, plus papain z papáji, bromelain z ananasu a hydrochlorid betainu pro optimální trávení stravy s vysokým obsahem sacharidů .

barvivagmolepeksoja

91
18 266 Product Primary Image
Emoce Imunita Zažívání
Doprava zdarma
1 210 Kč

Celistvá probiotická péče vyvinutá tak, aby působila výhradně v místě, kde se nachází téměř celý imunitní systém psů a koček! Jedinečné složení a špičková kvalita.mala-ikon

gmolepeksoja

 

02