Na celý březen máme dopravu ZDARMA expedujeme každý CT.

EYE SUPPORT / Podpora očí pro psy a kočky

Oči vašeho mazlíčka patří mezi jeho nejcennější – a nejsložitější – orgány. Je na nich závislý pro normální, zdravou mobilitu a interakci se svými lidmi. Poskytnutí dostatečné antioxidační podpory vašemu mazlíčkovi pomáhá podporovat optimální zrak a zdraví očí.

barvivagmolepeksoja

Dostupnost Skladem (>5 ks)
1 039 Kč –5 % 990 Kč
EYE SUPPORT / Podpora očí pro psy a kočky
18 1137 Product Primary Image
Novinka Imunita
Doprava zdarma 1 039 Kč –5 %

Oči vašeho mazlíčka patří mezi jeho nejcennější – a nejsložitější – orgány. Je na nich závislý pro normální, zdravou mobilitu a interakci se svými lidmi. Poskytnutí dostatečné antioxidační podpory vašemu mazlíčkovi pomáhá podporovat optimální zrak a zdraví očí.

Oční tkáně jsou obzvláště citlivé na oxidační stres z poškození volnými radikály a antioxidanty hrají důležitou roli v boji proti volným radikálům v těle vašeho mazlíčka.

Sestavili jsme pečlivě formulovanou směs antioxidantů zaměřenou na optimální zrak a zdraví očí. Eye Support for Cats & Dogs je bohatý na silné antioxidanty:

  • Astaxanthin – pochází z mikrořas Haematococcus pluvialis , jednoho z nejvíce biologicky dostupných přírodních zdrojů astaxanthinu. Ten náš je vyroben speciální netoxickou metodou extrakce CO2, která poskytuje čistý produkt nejvyšší kvality s výjimečnou úrovní koncentrace.
  • Zeaxanthin – pochází z květů měsíčku, není syntetický
  • Borůvka – Ovoce podobné borůvkám, které je nabité antioxidačními antokyany.
  • Lutein – přirozeně se vyskytující karotenoid se schopností bojovat proti volným radikálům a chránit buňky před oxidačním poškozením.
  • Vitamíny C a E – mají přirozené antioxidační vlastnosti

V kombinaci s přírodním práškem s příchutí jater, který se snadno podává vašemu mazlíčkovi, Eye Support for Cats & Dogs nevyžaduje chlazení.

Pomozte chránit jeden z nejcennějších a nejsložitějších orgánů vašeho mazlíčka, abyste si spolu mohli užívat roky aktivní společnosti. Pomozte jí užívat si výhod živého, zdravého zraku a objednejte si Eye Support for Cats & Dogs ještě dnes.


5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
S Avatar autora | 2.11.2022
Zjistili jsme s manželem, že v očích našeho psa je nějaký zákal a poté, co jsme koupili tento produkt, tak po jednom měsíci vidíme výrazné zlepšení, oči jsou méně zakalené.
5
LN Avatar autora | 1.11.2022
Moje fenka je stará 12 let a zdálo se, že přes noc nevidí. Klopýtala a narážela do věcí a oči měla hodně zakalené. Miluji ji a zkoušel jsem všechno, co mě napadlo, abych jí pomohl. Když jsem objevil tento produkt, přečetl jsem si recenze a hned ho musel koupit. Říkám si, jaký to je zázračný produkt. Po pár dnech jde znovu ke dveřím a oči jsou mnohem jasnější a nevypadají tak zakaleně. Jsem vděčný, že jsem našel něco, co jí pomohlo.
5
V Avatar autora | 21.10.2022
Produkt jsem znala již ze států, když jsem tam studovala, je to jeden z nejvíce rozšířených produktů v USA pro péči o psí zrak. Mohu jen doporučit a výsledky jsou velmi překvapivé. Máme Buldočky přimíchám do vlhkých granulí není problém papat.

Podobné produkty

SEASONAL SUPPORT / prevence a léčba alergie u psů a koček
Alergie Imunita Kůže a srst
1 020 Kč

Jedinečný doplněk stravy pro psy a kočky, který předchází nepřiměřeným reakcím na potencionální alergeny a umožňuje vypořádat se s alergiemi přírodní cestou, bez steroidů a antihistaminik.mala-ikon

gmolepeksoja

 

52