Na celý březen máme dopravu ZDARMA expedujeme každý CT.

DIGESTIVE ENZYMES / Trávicí enzymy pro kočky a psy

Trávicí enzymy pro kočky a psy na granulované dietě nebo domácí mazlíčky s citlivým žaludkem obsahuje devět enzymů lidské kvality z prasečí slinivky a také vybrané zdroje plísní, plus papain z papáji, bromelain z ananasu a hydrochlorid betainu pro optimální trávení stravy s vysokým obsahem sacharidů .

barvivagmolepeksoja

Dostupnost Skladem (>5 ks)
1 090 Kč
DIGESTIVE ENZYMES / Trávicí enzymy pro kočky a psy
18 3040 Product Primary Image
Vitamíny Imunita Zažívání
Doprava zdarma

 

Jí váš mazlíček většinou komerčně zpracované potraviny, jako jsou granule nebo konzervy? Pokud ano, je velká šance, že nedostává všechny enzymy, které může potřebovat. I když si tělo vašeho mazlíčka dokáže vyrobit některé enzymy potřebné k trávení potravy, spoléhá se na přirozeně se vyskytující enzymy v potravě, které napomáhají optimálnímu trávení.

Pokud jde o doplňky trávicích enzymů, je mylné si myslet, že „jedna velikost padne všem“ nebo že jeden produkt s trávicími enzymy funguje pro každý typ krmiva pro domácí zvířata. Množství sacharidů nebo cukru v krmivu vašeho mazlíčka určuje, jaký typ enzymů potřebuje. Jinými slovy, enzymy by měly odpovídat stravě.

Pro vysoce zpracovanou stravu, jako jsou granule s vysokým obsahem škrobů a sacharidů, včetně rýže, starých obilovin, brambor nebo luštěnin, potřebuje váš mazlíček speciální recepturu trávicích enzymů, která zvládne velkou zátěž uhlohydrátů.

Trávicí enzymy pro kočky a psy na granulované dietě nebo domácí mazlíčky s citlivým žaludkem obsahuje devět enzymů lidské kvality z prasečí slinivky a také vybrané zdroje plísní, plus papain z papáji, bromelain z ananasu a hydrochlorid betainu pro optimální trávení stravy s vysokým obsahem sacharidů .

Proč citlivé žaludky? Pankreatin, pankreatický enzym, který se obvykle nachází ve výživách určených pro diety na bázi masa, může zvýšit žaludeční kyselinu a potenciálně dráždit citlivé žaludky, pokud strava obsahuje nižší množství bílkovin. Trávicí enzym pro kočky a psy vyvinutý pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem obsahuje nižší hladiny pankreatických enzymů.

Poskytněte svému mazlíčkovi správnou kombinaci enzymů odpovídající jeho stravě a podpořte jeho trávicí funkci pomocí trávicích enzymů pro kočky a psy na granulované dietě nebo pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem.

5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 9.1.2023
Hledal jsem dlouho pro me závodní psy nejlepší doplněk, tento produkt používám 14 dní. Musím říct, že oba vitální, dobře reaguji žádné střevní problémy co mě tedy překvapilo, že ani jeden nemá po přidání do jídla problém sníst. Léky - tablety bez šance nebo investice 200 Kč do šunky :) Uvítal bych v nabídce třeba větší balení set za zvýhodněnou cenu
4
RV Avatar autora | 2.11.2022
Nečekal jsem, že produkt bude fungovat tak rychle, ale stalo se. Můj pes měl odjakživa potíže s břichem, vždy pár dní kakal normálně a jiné dny měl zase měkkou stolici. Po dvou dnech užívání jsem viděla zlepšení jeho ,,kvality" kakání, žádná měkká stolice.
5
RN Avatar autora | 1.11.2022
Vidím znatelný rozdíl již po 1. použití. Mám roční fenku Aminu, která má velké problémy s břichem a hubla alarmujícím tempem. Vyzkoušeli jsme toho hodně a ani diety doporučené veterinářem nejevily žádné zlepšení. Toto byl první produkt, který fungoval. Konzistence její stolice se drasticky změnila. Také žrala své hovínko, stejně jako další dva naši psi, to už je také pryč. Míchám to do krmiva a chuť jim vůbec nevadí nebo si dokonce ani nevšimnou, že tam je.

Podobné produkty

18 2071 Product Primary Image
Emoce Novinka Tip Imunita Vitamíny
Doprava zdarma
866 Kč

Whole Body Glandular Support for Cats & Dogs byl vytvořen s cílem poskytnout vašemu mazlíčkovi jedinečnou recepturu 16 nebo 17 lyofilizovaných koncentrátů žláz. Je to první kompletní přizpůsobené krmivo pro samce a samice . Vhodné pro kastrovaná zvířata psy a kočky, starší domácí mazlíčky.

gmolepeksoja

 

100
digestive probiotic
Imunita Vitamíny Zažívání Emoce Tip Novinka
Doprava zdarma
1 298 Kč

Celková nutriční podpora pro psy a kočky. Ojedinělá receptura s velkým množstvím obsažených živin, probiotik, enzymů a vitamínů, jenž jsou nezbytné pro správný růst a vývoj.mala-ikon

gmolepeksoja

04
18 2070 Product Primary Image
Imunita Novinka Tip Emoce Vitamíny
Doprava zdarma
866 Kč

Whole Body Glandular Support for Cats & Dogs byl vytvořen s cílem poskytnout vašemu mazlíčkovi jedinečnou recepturu 16 nebo 17 lyofilizovaných koncentrátů žláz. Je to první kompletní přizpůsobené krmivo pro samce a samice . Vhodné pro kastrovaná zvířata psy a kočky, starší domácí mazlíčky

gmolepeksoja

103