Na celý březen máme dopravu ZDARMA expedujeme každý CT.

WHOLE FOOD DIGESTIVE PROBIOTIC / probiotika, vitamíny a trávicí enzymy pro celkovou vitalitu psů a koček

Celková nutriční podpora pro psy a kočky. Ojedinělá receptura s velkým množstvím obsažených živin, probiotik, enzymů a vitamínů, jenž jsou nezbytné pro správný růst a vývoj.mala-ikon

gmolepeksoja

Dostupnost Skladem (>5 ks)
1 298 Kč
WHOLE FOOD DIGESTIVE PROBIOTIC / probiotika, vitamíny a trávicí enzymy pro celkovou vitalitu psů a koček
digestive probiotic
Novinka Tip Emoce Vitamíny Imunita Zažívání
Doprava zdarma

Každý majitel přeje svému milovanému mazlíčkovi dlouhý, zdravý a šťastný život. Většina páníčků však podporu zdraví svých psů a koček zanedbává a odsouvá na neurčito, nebo do chvíle, kdy je již na prevenci příliš pozdě. 

Buďte chytří, buďte proaktivní! Přispějte k dlouhověkosti vašeho psího a kočičího kamaráda. Podpořte jeho zdraví, vitalitu, růst a vývoj s kompletním výživovým doplňkem WHOLE FOOD DIGESTIVE PROBIOTIC.

WHOLE FOOD DIGESTIVE PROBIOTIC je přípravek „čtyři v jednom“, který poskytuje celistvou a úplnou podporu psům i kočkám. Podporuje odolnost jejich imunitního systémů vůči nemocem, také udržuje zdravé a funkční trávení a je klíčovým prvkem pro správný růst a vývoje zvířete. 

WHOLE FOOD DIGESTIVE PROBIOTIC obsahuje probiotika, živé bakterie, které se zcela přirozeně vyskytují v celém těle vašeho mazlíčka - ve střevech, v plicích, ale i v nose a ústech, a také na kůži. Tyto bakterie jsou „dobré“, tedy tělu prospěšné. Podporují zdravé trávení a zajišťují správné vstřebávání kompletně všech živin, tedy vitamínů, minerálů, stopových prvků a také bílkovin, sacharidů, tuků. 

Enzymy obsažené ve WHOLE FOOD DIGESTIVE PROBIOTIC jsou zase klíčovou součástí metabolického procesu. Rozkládají celou potravu a následně i bílkoviny, tuky, vlákninu, sacharidy na takovou formu, kterou tělo za pomocí probiotik snadno vstřebá a tudíž i využije pro svůj prospěch. 

Zbylé dvě složky WHOLE FOOD DIGESTIVE PROBIOTIC tvoří bio houbová směs a zelené superpotraviny, jenž pomáhají udržovat zdravý průtok krve a funkční játra a ledviny, čímž podporují detoxikaci těla od těžkých kovů, pesticidů, herbicidů a dalších toxinů.

Navíc je přípravek certifikovaný jako bez lepku, sóji a modifikovaných organismů, či látek.

Pro koho je tento výživový doplněk mimořádně vhodný?

tapka-veterinarni-lekarna pro štěňata a koťata, která vyžadují podporu správného, zdravého růstu a vývoje 

tapka-veterinarni-lekarna pro všechny mladé mazlíčky, které netrápí žádné zdravotní problémy a jejich majitelé chtějí, aby to tak zůstalo i s přicházejícím věkem

tapka-veterinarni-lekarna pro psy a kočky, jejichž tělo špatně vstřebává potravu a živiny, což se může projevovat: ztrátou váhy, nebo naopak zadržováním vody v těle, také průjmem, či opačně zácpou a nezřídka kdy i matnou, suchou a hrubou srstí

ctyrlistek-veterinarni-lekarnaKomu už přinesl štěstí?

Hodnocení a recenze jsme si „nevycucali“ z prstu. Jsou veřejně dostupné na webech: mercolamarket.com, chewy.com a healthfulpets.co.uk, pouze jsme vám je přeložili do češtiny. Jsme prvními prodejci produktů DR. MERCOLA® pro psy a kočky v České republice.

Ben a jeho psi se špatnými análními žlázami: „Byl jsem příjemně překvapen, když to pomohlo mým psům s análními žlázami a kvasinkovými problémy kolem zadku. Zabralo to skoro ihned, po 2 dnech užívání.“

Gabriela a její pes trpící nadýmáním: „Skvělé probiotikum. Můj pes měl zažívací problémy, trpěl na nadýmání a plynatost. Skoro při každém jeho pohybu prděl a zapáchal. Přípravek WHOLE FOOD DIGESTIVE PROBIOTIC mu opravdu pomohl regulovat pohyby žaludku a střev. Konečně není nafouklý jako balónek. Jsem s tímto produktem velmi spokojená.“

Barbara a její štěně jezevčíka: „Před nákupem jsem tento produkt důkladně zkoumala. Jsem ráda, že jsem ho nakonec koupila. Svého jezevčíka jsem si pořídila v jeho 8 týdnech od velmi dobré chovatelky, která ho však krmila nekvalitními "prémiovými" granulemi. Štěně mělo matnou srst a měkkou stolici, ale jinak bylo zdravé a šťastné. Po pouhých 2 měsících užívání WHOLE FOOD DIGESTIVE PROBIOTIC má krásnou, měkkou a lesklou srst, zdravou a mohutnou stavbu těla a pevnou stolici. Vystavuji psy již více jak 40 let a zúčastnila jsem se mnoha seminářů, takže mám i mnoho zkušeností s dobrou výživou u psů. Ano, v minulosti jsem dělala chyby, ale poučila jsem se z nich. Proto jsou pro mě výživové doplňky, obzvláště ty, které obsahují probiotika, úplným základem pro zdraví mých psů.“

virus-veterinarni-lekarna_1Proč je prospěšný?

  • napomáhá vstřebávání vitamínů a minerálů z potravy
  • podporuje správnou funkci metabolismu a tím udržuje i normální tělesnou hmotnost
  • podporuje správný růst a vývoj somatických buněk
  • pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně 
  • vyživuje kůži a srst
  • omezuje tvorbu plynů a tím předchází nadýmání
  • podporuje imunitní systém a posiluje jeho odolnost vůči nemocem

Jaké látky obsahuje?

kapka-veterinarni-lekarna_1Probiotickou směs osmi kmenů prospěšných bakterií, jenž podporují rovnováhu střevní mikroflóry a tím posilují funkci imunitního systému.

kapka-veterinarni-lekarna_1Směs trávicích enzymů z papáji, ananasu a prasečí slinivky. (více o zdravotních benefitech ananasu na našem blogu)

kapka-veterinarni-lekarna_1Spirulinu, což je sladkovodní mikrořasa, která má nejvyšší koncentraci živin ze všech doposud známých rostlin a bylin. 

kapka-veterinarni-lekarna_1Fermentovanou chlorellu, jenž je díky této formě zpracování pro tělo naprosto stravitelná a vstřebatelná. Tato sladkovodní řasa má mnoho zdravotních benefitů a mimo jiné například i eliminuje zápach z úst. 

kapka-veterinarni-lekarna_1Brokolicové klíčky, jejichž antioxidanty zachytávají a ničí volné radikály. 

kapka-veterinarni-lekarna_1Kořen kurkumy, který podporuje zdraví orgánů a pevnost jejich tkání.  

kapka-veterinarni-lekarna_1Houbu Chaga, jenž má blahodárné účinky na dlouhověkost. Mezi její nejvýznamnější účinky patří protirakovinné působení, speciálně na rakovinu střev a jater. 

kapka-veterinarni-lekarna_1Houbu Reishi, která je ceněna pro svou schopnost regulovat imunitní systém, čímž pomáhá normalizovat nekontrolovatelné imunitní reakce, jakými jsou například alergie. 

Tipy a trikymala-ikon

Na rozdíl od konkurenčních produktů nevyžaduje WHOLE FOOD DIGESTIVE PROBIOTIC skladování v lednici, i přestože obsahuje probiotika.

Velmi náročným a vybíravým gurmánům nemusí výživový doplněk WHOLE FOOD DIGESTIVE PROBIOTIC chutnat.

Jelikož přípravek obsahuje probiotika, výjimečně se může stát, že pro některé psy a kočky bude jeho doporučená denní dávka příliš vysoká. Pokud tedy máte pocit, že váš mazlíček na WHOLE FOOD DIGESTIVE PROBIOTIC nereaguje dobře, snižte podávanou dávku, nebo podávejte dávku doporučenou, ale například pouze obden.

Stále ještě váháte, zda je pro vašeho mazlíčka vhodný?

Podívejte se na video od Dr. Karen Beckerové, ve kterém hovoří o tom, proč je WHOLE FOOD DIGESTIVE PROBIOTIC naprosto revolučním přípravkem pro vaše psy a kočky. Najdete ho v záložkách, těsně pod fotkou produktu vedle parametrů  , pokud jste na mobilu tak naopak, až pod tímto popisem   

Nezalekněte se angličtiny, ihned po přehrání reklamy lze na spodní liště v ozubeném kolečku nastavit titulky → automatický překlad → čeština.


Zaručený obsah jedné odměrky (1,7 g)
Hrubý protein (min.)……………………………31 %
Hrubý tuk (min.)……………………………….....8 %
Hrubá vláknina (max.)………………………….20 %
Vlhkost (max.)………………………………….....7 %
Celkem mikroorganismů………………………15 miliard CFU na 1,7 g odměrky (v době výroby)
      Lactobacillus acidophilus………………....2,5 miliard CFU
      Bifidobacterium bifidum………………......2,5 miliard CFU
      Bifidobacterium longum……………..…....2,5 miliard CFU
      Bifidobacterium animalis………………....2,5 miliard CFU
      Enterococcus faecium…………………....1,5 miliard CFU
      Lactobacillus brevis……………………....1,5 miliard CFU
      Lactobacillus casei……………………......1,5 miliard CFU
      Lactobacillus plantarum………………......1,5 miliard CFU
Papain (Papája)…………………………………37,500 USP1
Trypsin (Prasečí slinivka břišní)………………...12,000 USP2
Bromelain (Ananas) (stonek)……………………15 GDU3
Odhadovaný obsah kalorií.................................3310 kcal/kg nebo 5,6 /1,7 g lžíce
Složení: BIO moučka z řas, BIO brokolicové klíčky, BIO kurkuma, prasečí břišní slinivka, suchý fermentovaný výrobek Enterococcus faecium, BIO houby, suchý fermentovaný výrobek Bifidobacterium bifidum, suchý fermentovaný výrobek Bifidobacterium longum, suchý fermentovaný výrobek Bifidobacterium animalis, suchý fermentovaný výrobek Lactobacillus acidophilus, suchý fermentovaný výrobek Lactobacillus brevis, stopky ananasu, suchý fermentovaný výrobek Lactobacillus casei, suchý fermentovaný výrobek Lactobacillus plantarum, papája.
Upozornění: Tento výrobek je určený pouze jako doplňkové krmení.
Plnohodnotná trávicí probiotika jsou výživovým doplňkem pouze pro kočky a psy.

ED800904-BAD6-40C5-96E0-8EB834D1E1D0

Kategorie: Imunita & dlouhověkost
Hmotnost: 102 g
Forma: prášek
? 60 odměrek: kúra na 2 měsíce
Dávkování: 1x denně
Užívání: s jídlem
Kočka 1 kg+: 0,4 g / ¼ odměrky
Miniaturní psi do 6 kg: 0,85 g / 0,5 odměrky
Malí psi 7-13 kg: 1,7 g / 1 odměrka
Střední psi 14-22 kg: 2,5 g / 1,5 odměrky
Velcí psi 23-36 kg: 3,4 g / 2 odměrky
Obří psi 37 kg+: 5,1 g / 3 odměrky

Proč je WHOLE FOOD DIGESTIVE PROBIOTIC naprosto revolučním přípravkem pro vaše psy a kočky?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Snímek obrazovky 2022 11 26 v 12.49.06
Tip Emoce Imunita Zažívání
Doprava zdarma
990 Kč

NOVINKA! 
GI SUPPORT poskytuje rychlou úlevu při akutních gastrointestinálních potížích. Okamžitý účinek na žaludek i střeva.
mala-ikon

gmolepeksoja

06
18 266 Product Primary Image
Emoce Imunita Zažívání
Doprava zdarma
1 210 Kč

Celistvá probiotická péče vyvinutá tak, aby působila výhradně v místě, kde se nachází téměř celý imunitní systém psů a koček! Jedinečné složení a špičková kvalita.mala-ikon

gmolepeksoja

 

02
18 3040 Product Primary Image
Vitamíny Imunita Zažívání
Doprava zdarma
1 090 Kč

Trávicí enzymy pro kočky a psy na granulované dietě nebo domácí mazlíčky s citlivým žaludkem obsahuje devět enzymů lidské kvality z prasečí slinivky a také vybrané zdroje plísní, plus papain z papáji, bromelain z ananasu a hydrochlorid betainu pro optimální trávení stravy s vysokým obsahem sacharidů .

barvivagmolepeksoja

91